Інтегрована цифрова інфраструктура допомагає новому українському паливному бренду

«Діджиталізуватись чи померти» – це неминучий вибір, який минулого року постав перед українською паливною компанією Glusco й передбачав значну модернізацію бізнесу. Хороша новина полягала в тому, що, використовуючи продукцію компанії Microsoft для технічного супроводу бізнес-процесів: від стратегії управління підприємством (ERP) до роздрібної торгівлі, – компанія продемонструвала підхід до ведення бізнесу, що орієнтований на прогресивні технологічні вимоги XXI сторіччя.

 

 

Коли найбільша російська нафтова компанія «Роснєфть» продала свої українські активи швейцарській компанії Glusco Energy, це відкрило абсолютно нові бізнес-можливості. Але для того, щоб представити клієнтам привабливий паливний бренд, керівництво Glusco розуміло, що їм необхідна сучасна ефективна IT платформа для ведення бізнесу. І створити її треба було протягом декількох місяців, хоча повного оновлення вимагало все: від внутрішнього офісного програмного забезпечення до облікових систем і т.д.

«Разом із придбаними активами ми отримали дуже базові локальні системи, що підтримували застарілі бізнес-процеси, – розповідає директор з маркетингу Юлія Жаткіна. – Але оскільки бренд Glusco – це, перш за все, ефективність та сучасність, ми мали повністю відійти від минулого. По суті, це означало прийняти виклик діджиталізації або «померти».

Компанія Glusco повинна була побудувати абсолютно нову інтегровану інфраструктуру із обліку операцій для підтримки своєї діяльності – від фінансової звітності та залучення клієнтів до роздрібної торгівлі. Найважливішим результатом переходу на нові системи повинно стати забезпечення операційної діяльності 127 автозаправних станцій на базі LS Retail після проведення їх ребрендингу в Glusco. 

Задача не з найлегших, та за її вирішення взявся SMART business – Gold-партнер із впровадження рішень Microsoft. Влітку 2017 він забезпечив виконання поставлених на той момент завдань від компанії Glusco. Система, яку впроваджує SMART Business, — це ретельно інтегрована комбінація бізнес-технологій Microsoft, що побудовані на хмарній платформі Microsoft.

Story image 3

Вона охоплює всі напрямки діяльності, починаючи від бізнес-додатків Office 365 та Dynamics 365, включаючи рішення для залучення клієнтів (CRM), систему управління підприємством (ERP), які побудовані на базі Dynamics NAV, і закінчуючи модулем автоматизації управління роздрібною торгівлею від LS Retail. При цьому, всі системи інтегровані за допомогою надійної та безпечної хмарної платформи Microsoft Azure.

Від локального до хмарного середовища

Партнер вибрав CRM-рішення корпорації Microsoft через його широкі функціональні можливості не тільки щодо залучення клієнтів, а й всебічної підтримки операційної діяльності та навіть повного забезпечення управління роздрібним бізнесом Glusco. Після впровадження нової цифрової інфраструктури всі бізнес-процеси Glusco будуть об’єднані в одній зручній ІТ-системі. Вона включає як зовнішні, так і внутрішні процеси: продажі пального та супутніх товарів, контроль ПРК, моніторинг показників залишків пального, управління залишками нафтопродуктів на АЗС, а також допоміжні процеси в офісі (наприклад, управління кадрами, управління системою закупівель та аналіз показників операційної діяльності). Завдяки цифровій трансформації Glusco незабаром стане першою повністю автоматизованою мережею АЗС в Україні, яка управлятиметься за допомогою систем Microsoft.

Усі операційні системи Glusco вже були успішно перенесені у Microsoft Azure, а нова програма лояльності клієнтів Glusco Club реалізується завдяки Dynamics NAV і за її допомогою вже зараз щодня до програми лояльності доєднуються близько 1000 нових клієнтів.

«Бути лідером означає сміливо йти вперед, реагувати на зміни та швидко змінюватися самим. Саме тому, ми вибрали Microsoft для реалізації нашої стратегії, – заявив власник Glusco Нісан Моїсеєв. – І в результаті ми перетворили «неможливе» на «можливості».

«Завдяки Microsoft ми дуже швидко перейшли від локальних до хмарних технологій – цей перехід допомагає кожному члену нашої команди, незалежно від того, якою є його посада та функції, виконувати свою роботу оперативно та ефективно», – підсумувала Юлія Жаткіна.

Завдяки Microsoft ми дуже швидко перейшли від локальних до хмарних технологій – цей перехід допомагає кожному члену нашої команди, незалежно від того, якою є його посада та функції, виконувати свою роботу оперативно та ефективно. 

 

Юлія Жаткіна: Директор з маркетингу

Glusco

 

Ми обрали Microsoft для реалізації нашої стратегії – і в результаті перетворили «неможливе» на «можливості. 

 

Нісан Моїсеєв: власник

Glusco

 

Источник